Die Altböhmischen

Die Gruppe Die Altböhmischen nutzt bereits Groupidoo zum verwalten Ihres Teams. Nutze auch Du Groupidoo als Teamverwaltung für deine Gruppe. Jetzt kostenlos neue Gruppe anlegen

Beschreibung

Die Altböhmischen staat symbool voor de wijze waarop wij onze hobby invullen. Pretentieloos, zonder poespas, gewoon lekker samen musiceren. Eén keer per maand repeteren wij. Met mooie Böhmische muziek, een grap en een grol en tijdens en na de repetitie een lekker pintje, beleven wij iedere keer weer een leuke blaasmuziekavond. Optredens houden wij zo beperkt mogelijk. Voorwaarde is dat de gelegenheid kort bij een van ons staat. Verjaardagen, jubilea, tuinfeesten zijn daar prima voorbeelden van. Uiteraard willen wij ook anderen verblijden met onze muziek en af en toe zijn wij ook te horen in bijvoorbeeld verzorgingstehuizen. Commerciële optredens doen wij in principe niet, tenzij het een kapellentreffen of iets dergelijks betreft, waarvan wij zeker weten dat toehoorders de blaasmuziek weten te waarderen. Het Wereld Muziekconcours (WMC) in Kerkrade, “Monschauer Musikwoche” en het Kapellentreffen Bocholtz zijn daar voorbeelden van.

Termine

Wann? Wo?
19.01.2019, Sat
10:00 - 12:15 Uhr
Uitvaart heer Schulteis


02.02.2019, Sat
20:00 - 00:00 Uhr
Sonja ziet Sara :-)


14.02.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
14.03.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
04.04.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
13.04.2019, Sat
17:00 - 20:00 Uhr
Tara es brennt! Afsluiting zwaailichtendag


14.04.2019, Sun
14:00 - 19:00 Uhr
Altböhmisches Kapellentreffen
Schietwei Bleijerheide

0 Kerkrade
05.09.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
18.05.2019, Sat
15:00 - 21:00 Uhr
Altbohmisches Sjutzefes
Schietwei Bleijerheide

0 Kerkrade
26.05.2019, Sun
14:00 - 16:30 Uhr
Böhmischer Traum hinger Herjot's Ruk
Hinger Herjot's ruk
Markt
0 Kerkrade
06.02.2019, Wed
16:30 - 19:00 Uhr
Kapellentreffen Beekdaeler musikanten


06.09.2019, Fri
15:00 - 17:00 Uhr
Blaasmuziekmiddag Sittard


13.06.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
30.06.2019, Sun
15:00 - 16:30 Uhr
Kapellentreffen Os Genuge


07.04.2019, Sun
20:00 - 23:00 Uhr
Optie WMC Blaasmuziek XXL
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
07.06.2019, Fri
20:00 - 23:00 Uhr
Schutterij St Hubertus Kaalheide


08.04.2019, Mon
15:15 - 16:30 Uhr
Hossa am Sonntag, De tent sjteit Arensgenhout
Tent

arensgenhout
08.08.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
09.12.2019, Mon
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
22.09.2019, Sun
15:00 - 18:00 Uhr
Oktoberfes Haander


10.10.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
10.11.2019, Sun
18:00 - 21:00 Uhr
optie Opening Oktoberfeest Sittard


10.12.2019, Tue
14:00 - 18:00 Uhr
Oktoberfeest Sittard 2019 Connectstube
oktoberfeest terrein Sittard
Markt
0 Sittard
14.11.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
12.12.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
05.10.2020, Mon
15:30 - 17:00 Uhr
Isleker musikanten
Festsaal

Schoenecken

Die Altböhmischen

Blasmusik

NL - 6461 Kerkrade

Mitglieder: 21

Mitglieder in dieser Gruppe

Jo - Theo - Toon - Günter - wiel - Bob - Jo - Hermann-Josef - Pierre - Huub - Roger - Geert - Franz - Niels - Hans - Sonja - Jo - Tom - Toine - Martin - John -

Blasmusik Kerkrade

Was ist Groupidoo?

Jetzt kostenlos neue Gruppe anlegen