Die Altböhmischen

Die Gruppe Die Altböhmischen nutzt bereits Groupidoo zum verwalten Ihres Teams. Nutze auch Du Groupidoo als Teamverwaltung für deine Gruppe. Jetzt kostenlos neue Gruppe anlegen

Beschreibung

Die Altböhmischen staat symbool voor de wijze waarop wij onze hobby invullen. Pretentieloos, zonder poespas, gewoon lekker samen musiceren. Eén keer per maand repeteren wij. Met mooie Böhmische muziek, een grap en een grol en tijdens en na de repetitie een lekker pintje, beleven wij iedere keer weer een leuke blaasmuziekavond. Optredens houden wij zo beperkt mogelijk. Voorwaarde is dat de gelegenheid kort bij een van ons staat. Verjaardagen, jubilea, tuinfeesten zijn daar prima voorbeelden van. Uiteraard willen wij ook anderen verblijden met onze muziek en af en toe zijn wij ook te horen in bijvoorbeeld verzorgingstehuizen. Commerciële optredens doen wij in principe niet, tenzij het een kapellentreffen of iets dergelijks betreft, waarvan wij zeker weten dat toehoorders de blaasmuziek weten te waarderen. Het Wereld Muziekconcours (WMC) in Kerkrade, “Monschauer Musikwoche” en het Kapellentreffen Bocholtz zijn daar voorbeelden van.

Termine

Wann? Wo?
18.05.2019, Sat
15:00 - 21:00 Uhr
Altbohmisches Sjutzefes
Schietwei Bleijerheide

0 Kerkrade
26.05.2019, Sun
14:00 - 16:30 Uhr
Böhmischer Traum hinger Herjot's Ruk
Hinger Herjot's ruk
Markt
0 Kerkrade
13.06.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
07.04.2019, Sun
20:00 - 23:00 Uhr
Repetitie Dab
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
07.06.2019, Fri
20:00 - 23:00 Uhr
Schutterij St Hubertus Kaalheide


21.07.2019, Sun
14:00 - 18:00 Uhr
Festival Os Genuge


08.04.2019, Mon
15:15 - 16:30 Uhr
Hossa am Sonntag, De tent sjteit Arensgenhout
Tent

arensgenhout
08.08.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
08.11.2019, Fri
15:00 - 20:00 Uhr
Huub wordt 60 jaar!


09.12.2019, Mon
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
22.09.2019, Sun
15:00 - 18:00 Uhr
Oktoberfes Haander


29.09.2019, Sun
16:00 - 18:00 Uhr
blaasmuziekmiddag Stein


10.10.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
10.11.2019, Sun
18:00 - 21:00 Uhr
optie Opening Oktoberfeest Sittard


10.12.2019, Tue
14:00 - 16:00 Uhr
Oktoberfeest Sittard 2019 Connectstube
oktoberfeest terrein Sittard
Markt
0 Sittard
14.11.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
17.11.2019, Sun
16:00 - 18:00 Uhr
matinee Berg aan de Maas
MFC

Berg aan de maas
12.12.2019, Thu
20:00 - 22:00 Uhr
repetitie DAB
Sjtaater Hoes

0 Kerkrade
29.03.2020, Sun
14:00 - 19:00 Uhr
Altbohmisches Kapellentreffen


05.10.2020, Mon
15:30 - 17:00 Uhr
Isleker musikanten
Festsaal

Schoenecken

Die Altböhmischen

Blasmusik

NL - 6461 Kerkrade

Mitglieder: 21

Mitglieder in dieser Gruppe

Jo - Theo - Toon - Günter - wiel - Bob - Jo - Hermann-Josef - Pierre - Huub - Roger - Geert - Franz - Niels - Hans - Sonja - Jo - Tom - Toine - Martin - John -

Blasmusik Kerkrade

Was ist Groupidoo?

Jetzt kostenlos neue Gruppe anlegen